Дожартувався: відомому українському співаку заборонили в'їзд до Євросоюзу

Соліст гурту вирішив, що може пожартувати і залишитися безкарним

Лідер харківського музичного гурту "Пошлая Молли", співак Кирило "Бледый" Тимошенко повідомив, що йому заборонили в’їзд до Європейського Союзу на 10 років. Причиною стала невдала спроба жарту про Польщу, яка викликала значний скандал.

Як повідомляє ТСН, інцидент стався через висловлювання артиста восени 2023 року. Тоді Тимошенко саркастично заявив, що поляки "мають приєднатися до російської імперії", і зневажливо висловився про польську мову, назвавши її "дратівливою". Ці слова викликали обурення серед польської аудиторії. У відповідь концерти гурту в Польщі були скасовані, а учасники "Пошлої Молли" поспішно залишили країну, прямуючи до Відня, а згодом до Тбілісі.

За словами Тимошенка, в Грузії він перечекав, поки обурення вщухне, і вирішив, що ситуація стабілізувалася. Впевнений, що конфлікт завершився, він спробував повернутися до ЄС через Литву для запису альбому. Однак на кордоні з Вільнюсом його затримали. Пізніше музиканту повідомили, що йому заборонено в’їзд на три роки.

"Наступного дня після скандалу ми виїхали до Відня, щоб уникнути польських аеропортів. Потім я полетів до Тбілісі. Коли ситуація трохи вщухла, я вирішив, що нічого страшного вже не станеться. Я вирушив у Вільнюс писати альбом, але на кордоні мене затримали. Після кількох годин очікування мені сказали, що в’їзд закритий на три роки. Коли ми подали апеляцію, нам прийшла відповідь, що заборону продовжено до 10 років", — розповів Тимошенко.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що українська співачка потрапила у скандал з рейдом ТЦК у центрі Львова. Молода українська співачка SOWA, відома як Діана Горбяк, викликала суспільний резонанс, використавши тему ТЦК (територіальних центрів комплектування) для промоції свого концерту.

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала відео, в якому її сестра та подруги, переодягнувшись у військову форму, представлялися працівниками ТЦК. У центрі Львова дівчата підходили до перехожих чоловіків, вимагаючи документи та цікавлячись їхньою військовою реєстрацією. Фрази на кшталт "Покажіть ваші документи", "Чи стоїте на обліку військовому?" змушували людей зупинятися та демонструвати свої папери.