Померла відома радянська акторка з програми "На добраніч, малюки!"

Галина Марченко озвучувала плюшеву пташку цілих 27 років

Радянська акторка та ляльковод Галина Марченко пішла з життя у віці 88 років. Про це повідомили на офіційному сайті дитячої передачі "На добраніч, малюки!".

Марченко найбільше запам’яталася глядачам своєю роллю Каркуші в цьому проєкті. Ляльку харизматичної ворони вона озвучувала з 1998 року, ставши одним із найвідоміших голосів програми.

"Пішла з життя легендарна Галина Олександрівна Марченко – драматична акторка та ляльковод. Їй було 88 років. Майже півстоліття вона залишалася відданою дитячій редакції та передачі "На добраніч, малюки!". Тепер же Каркуша, яку Галина Олександрівна називала своїм головним коханням і найважливішою подією в акторській кар’єрі, втратила свою другу "маму"", – йдеться в некролозі. Причина смерті не розголошується.

Варто зазначити, що Марченко не лише озвучувала Каркушу, а й працювала в програмі як ляльковод. Вона приєдналася до проєкту у 1975 році. У 1980-х почала виконувати різні ролі, підміняючи колег та озвучуючи Ведмедика з 1984 по 1992 рік. Однак саме Каркуша залишалася її головною творчою пристрастю.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у РФ померла популярна акторка радянського кіно. 22 березня стало відомо про смерть 85-річної зірки радянського кіно та вдови популярного російського актора Андрія Миронова – Лариси Голубкіної.

Як повідомляють російські медіа, останніми роками акторка тяжко хворіла. У жовтні 2024 року лікарі діагностували в неї злоякісне захворювання системи крові, після чого їй був призначений паліативний догляд. Через хворобу Голубкіна втратила здатність самостійно пересуватися і користувалася інвалідним візком. Вона також мала проблеми зі слухом та зором і постійно перебувала під наглядом доглядальниці.