Відома російська співачка вийшла в люди з синцями (ФОТО)
Тетяна Буланова розповіла, що сталося
Російська співачка та прихильниця путінського режиму Тетяна Буланова з’явилася на публіці з помітними синцями на шиї, що викликало хвилю обговорень у мережі.
Як повідомляють російські ЗМІ, Буланова відвідала концерт у Кремлі та поспілкувалася з журналістами, пояснивши, що сліди на її шкірі – результат косметичних процедур.
Виконавиця також зізналася, що регулярно відвідує косметолога і планує подальші процедури з омолодження.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що дружина російського продюсера перелякала зовнішнім виглядом. Дружина російського продюсера українського походження Олександра Цекала, Дарина Ервін, знову привернула увагу користувачів своїм зовнішнім виглядом. На фоні її різкого схуднення підписники зауважили зміни у вигляді її вух, які тепер здаються більш виразними. У соцмережах почали з'являтися припущення, що дівчина могла вдатися до пластичної операції, щоб збільшити вуха.
Коментатори висловлювали здивування, чому, маючи фінансові можливості, Ервін не скористалася пластичною хірургією для корекції. Вона ж, реагуючи на обговорення, відповіла із сарказмом, запитавши, чи справді люди вважають, що вона вдавалася до операцій не тільки для зміни грудей та сідниць, але тепер і для вух.