Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Ірина Аллегрова (фото з відкритих джерел)
Російська співачка Ірина Аллегрова, яка підтримує вторгнення РФ в Україну і вже не може регулярно давати концерти через свій вік, знову потрапила в центр скандалу, нахамивши журналістам.
Про це повідомляють пропагандистські телеграм-канали. За їхніми даними, журналісти, які чекали на "зірку" на вході для короткого коментаря, були осліплені ліхтариками.
"Спасибі, що не перцевими балончиками", — коментують пропагандисти вихід норовливої "імператриці" російської естради.
Як зазначається, це вже не перший випадок, коли співачка поводиться грубо, демонструючи свою "зіркову" поведінку.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що популярна російська співачка йде зі сцени. Російська співачка Ірина Аллегрова, яка підтримала незаконну агресію РФ проти України, оголосила про завершення своєї музичної кар'єри.
За даними російського пропагандистського видання StarHit, Аллегрова планує залишити сцену в найближчий час. Вона поділилася цим рішенням із журналістами за лаштунками музичного конкурсу "Новая волна". Співачка спочатку призупинила свої виступи через пандемію, і після цього так і не повернулася до активної концертної діяльності. Її останній альбом було випущено у 2021 році.Також "Коментарі" писали про те, що помічники "шаленої російської імператриці" напали на пропагандистів РФ із кулаками. На російському музичному фестивалі "Нова хвиля" з'явилася співачка Ірина Аллегрова, яка відома своєю підтримкою агресії РФ в Україні та фінансовою допомогою російським військовим.