Рубрики
МЕНЮ
Клименко Елена
Російська співачка Алла Пугачова, яка активно критикує агресію Росії проти України і оселилась в Ізраїлі, вперше за довгий час виступила на публіці.
Алла Пугачова. Фото: 24 Канал
Нещодавно Пугачова організувала святкування весни на своєму маєтку на Кіпрі, де зустрілася з одеським шансоньє Феліксом Шиндером. Під час заходу відео з їх виступом з'явилося на Instagram.
На запису Пугачова виглядає дуже розслаблено, співала разом з музикантами і радісно проводила час в їхній компанії, зізнавшись: "Я собі співаю".
Фелікс Шиндер поділився відео, додавши підпис: "Зустрічати найкращих людей — це велике щастя. Маю честь співати для Алли Борисівни Пугачової".
Натомість в Росії на це відео виникли неоднозначні реакції. Користувачі соцмереж висловлювали обурення, коментуючи, що Пугачова "стала єврейкою", називаючи її "жертвою пропаганди", і критикуючи її за спокійне життя, мовляв, "співає на призьбі, там їй і місце".
Водночас в Україні цей дует зустріли з захопленням, а коментарі підтримки не забарилися.
Раніше чоловік Пугачової, Максим Галкін, поділився свіжим фото дружини, де вона позує в жовтому костюмі з беретом та окулярами на фоні басейну та пальм.
Нещодавно співачка потрапила в незручну ситуацію в ресторані, де через відсутність вільного столика вона вступила в конфлікт з офіціанткою, що стало темою обговорення серед місцевих ЗМІ та політиків.
Портал "Коментарі" писав, що російська співачка Алла Пугачова та гуморист Максим Галкін, які відкрито засуджують війну Росії проти України та переїхали до Ізраїлю, зіткнулися з труднощами при спробі вивезти антикварні речі.
Новини