Головна Новини Зірки шоу бізнес Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб
commentss НОВИНИ Всі новини

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб

Зірки, які страждають від рідкісних захворювань

10 липня 2024, 15:09
Поділіться публікацією:

У світі кіно та слави, де кожен крок знаменитостей перебуває під пильним поглядом публіки, деякі з них стикаються із серйозними захворюваннями. Часто ці битви залишаються за лаштунками, але вони впливають на життя та кар'єру акторів.

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб

Голлівудські знаменитості, які страждають від серйозних захворювань

Майкл Дж. Фокс — боротьба з хворобою Паркінсона

Майкл Дж. Фокс, зірка фільмів "Назад у майбутнє", зіткнувся із хворобою Паркінсона у 29 років. Незважаючи на своє захворювання, Фокс продовжив активно зніматися в кіно і телебаченні, а в 2000 заснував Фонд Майкла Дж. Фокса, який фінансує дослідження з хвороби Паркінсона.

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб - фото 2

Селена Гомес та вовчак

Селена Гомес, популярна співачка та актриса, у 2015 році оголосила, що страждає від вовчаку — серйозного аутоімунного захворювання. Хвороба призвела до необхідності пересадки нирки у 2017 році, що Гомес обговорила відкрито з шанувальниками, щоб підвищити обізнаність із захворюванням.

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб - фото 3

Шеннон Доерті та рак молочної залози

Шеннон Доерті, відома своїми ролями в серіалах "Зачаровані" та "Беверлі-Хіллз, 90210", у 2015 році розповіла про свій діагноз — рак молочної залози. Актриса відкрито ділиться своєю боротьбою із захворюванням у соціальних мережах, показуючи реалії хвороби та підтримуючи тих, хто стикається з подібними випробуваннями.

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб - фото 4

Анджеліна Джолі та профілактика раку

Анджеліна Джолі, яка дізналася про свою високу схильність до раку молочної залози та раку яєчників, прийняла рішення про профілактичну двосторонню мастектомію, а потім і про видалення яєчників та маткових труб. Ці дії Джолі значно знизили її ризики розвитку раку, про що вона написала у відвертій статті, щоб підвищити поінформованість про можливості профілактики та діагностики раку.

Хто зі знаменитостей Голлівуду страждає від невиліковних хвороб - фото 5

Ці історії наголошують, що за яскравими образами на екранах та сторінках глянсових журналів стоять реальні люди, які стикаються з реальними життєвими проблемами. Їхня відвертість допомагає змінювати погляди суспільства на хвороби і показує, що ніхто не застрахований від випробувань, навіть за всесвітньої слави.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини