comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Зірки шоу бізнес Синові Єлизавети II вручили позовні документи у справі про сексуальне насильство
commentss НОВИНИ Всі новини

Синові Єлизавети II вручили позовні документи у справі про сексуальне насильство

Сина британської королеви принца Ендрю звинувачують у сексуальному насильстві

26 вересня 2021, 18:39
Поділіться публікацією:

Син королеви Великобританії Єлизавети II принц Ендрю отримав юридичні документи у справі про сексуальне насильство. Про це повідомляє американський канал CNN.

Синові Єлизавети II вручили позовні документи у справі про сексуальне насильство

Принц Ендрю - фото з відкритих джерел


У документах суду США, які опинилися у розпорядженні CNN, зазначається, що юридичні документи були доставлені адвокату герцога Ендрю Бреттлеру (адвокатська фірма Lavely and Singer) у Лос-Анджелесі. За даними міжнародного агентства Reuters, принц Ендрю погодився прийняти позов, але повинен відповісти до 29 жовтня.


Сина британської королеви принца Ендрю звинувачують у сексуальному насильстві стосовно Вірджинії Робертс Джуффре. Потерпіла каже, що напади сталися в Лондоні, Нью-Йорку і на Віргінських островах США. При цьому принц Ендрю зразок знав, що вона була неповнолітньою. Їх познайомив вже покійний американський фінансист Джеффрі Епштейн, коли їй було 17 років (це сталося близько 20 років тому).


Нагадаємо, американський невролог Ерік Хазелтайн в ході кількох досліджень з'ясував, що на сексуальний потяг людини впливає безліч несвідомих чинників, одним із яких є запах тіла. Фахівець зазначив, що важливу роль у цьому процесі відіграє симетрія тіла та обличчя, адже з її допомогою можна визначити "хороші" гени, а також запах партнера. Спираючись на свої дослідження, вчений підкреслив, що по запаху і візуальних сигналах жінка здатна припустити, як виглядає чоловік, і навіть визначити деякі риси його характеру.


Результати експерименту показали, що жінки, орієнтуючись на сигнали, що діють на несвідомому рівні, вибирали футболки із запахом тих чоловіків, які мали найбільш симетричні риси обличчя. До слова, раніше американські вчені проводили схоже дослідження, яке доводить, що жінки більш приємним вважають запах тих чоловіків, які вживають багато овочів і фруктів. Дослідники припустили, що така вибірковість пов'язана з підсвідомим прагненням жінки вибрати собі здорового партнера.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!