Головна Новини Зірки персона Слава Дьомін зізнався, скільки заробляє під час війни
commentss НОВИНИ Всі новини

Слава Дьомін зізнався, скільки заробляє під час війни

Дохід під час війни: Слава Дьомін розкриває про благодійність та YouTube

18 червня 2024, 14:33
Поділіться публікацією:

Слава Дьомін, відомий український телеведучий, у недавньому інтерв'ю для "Інформатор Україна" поділився, як змінився його заробіток із початком повномасштабного вторгнення та які зараз основні джерела доходу

Слава Дьомін зізнався, скільки заробляє під час війни

Слава Дьомін зізнався, скільки заробляє під час війни

За словами Дьоміна, основною його діяльністю наразі є благодійні заходи. Проте гонорари за виступи артист не отримує.

"Зараз я веду лише благодійні заходи, лише за одну новорічну ніч отримав гроші. Головний мій дохід – це монетизація на YouTube. Найбільша сума, яку отримала наша команда – це 200 тисяч грн на місяць ", — зазначив він.

Крім того, він отримує заробітну плату як радіоведучий.

Якось за участь в інтерв'ю з ним зірка запропонувала гроші, проте Слава відмовився, оскільки його розмови з гостями не мають комерційної основи. "Пропонували, але спілкувалися не зі мною безпосередньо, а з менеджером і пропонували десь до 10 тисяч доларів", — зізнався він.

Нагадаємо, що Павло Зібров, відомий український виконавець і володар звання народного артиста, в недавньому інтерв'ю YouTube-каналу Анжеліки Рудницької розкрив суму своєї поточної пенсії, яка тепер залишає 8300 гривень.

"Коментарі" також писали, що фактична середня зарплата в Україні становить близько 18,5 тис. гривень, що на 75% менше від середнього рівня очікуваної зарплати, яка становить 32,4 тис. гривень. Про це свідчить дослідження NV, проведене за допомогою онлайн-інтерв'ю (CAWI). Згідно з опитуванням у кожній категорії заробітної плати, Українці хотіли б отримувати більше грошей. Наприклад, ті, хто заробляє до 7 500 гривень, вказали на бажану зарплату на рівні понад 19 тис. гривень. Ця група має найбільший розрив між очікуваною та реальною зарплатою.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини